scorecardresearch

Battlefield 4 Naval Strike DLC'sinden Son Görseller ve Detaylar

25 izlenme
Kategori Oyunlar
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Battlefield 4'ün Mart ayının sonlarına doğru çıkacak olan Naval Strike DLC'sinden yeni bilgiler ve yeni ekran görüntüleri geldi. Adından da anlaşılacağı gibi deniz muharebeleri ağırlıklı olacak DLC oyuna, yeni silahlar, yeni eklentiler, 4 yeni harita, 1 oyun modu ve 1 araç ekleyecek.

Açıklanan bilgilere göre iki kişinin binebileceği hovercraft aracının eklendiği DLC'de, Lost Islands, Wave Breaker, Nansha Strike ve Operation Mortar isimli 4 yeni harita da yer buluyor. Tropikal bir adada yer alan Lost Islands haritasında balıkçı kasabaları içinde savaşacakken, Wave Breaker haritasında kayalıklarla dolu bir adada savaşacağız. Nansha Strike haritasının ise Battlefield oyunları içindeki en büyük okyanus haritasının olacağı belirtiliyor. Oyuna bu DLC ile eklenecek son harita olan Operation Mortar'da terk edilmiş bir tatil mekanına gideceğiz.

Son olarak, en son Battlefield 2142'de karşımıza çıkan Titan moduna benzer olan Carrier Assault isimli oyun modu karşımıza çıkıyor. Bu mod hakkında henüz fazla bir bilgi açıklanmasa da Battlefield 2142'den bildiğimiz kadarıyla oyun içinde her iki takımın ana gemileri bulunacak ve belirli bölgeleri ele geçirdiğimizde karşı takımın gemisine hasar vereceğiz.

www.battlefield.com/battlefield-4/expansion-packs/naval-strike
Etiketler